Великобілозерська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Дата: 09.09.2016 13:19
Кількість переглядів: 389

З метою соціального захисту малозахищених верств населення спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації постійно надаються роз’яснення щодо призначення житлової субсидії та інших видів соціальних допомог.

Протягом тижня працівниками Управління було проведено звірку з Кам’янсько-Дніпровським РЕМ по нарахованим субсидіям призначеним на електроопалення. У зв’язку зі зміною тарифів на водопостачання, тверде паливо та скраплений газ проводиться повний перерахунок призначених субсидій з січня поточного року. Ведеться поточна робота по обробленню та нарахуванню прийнятих заяв.

Станом на 08.09.2016 року на обліку в Управлінні перебуває 55 учасників бойових дій, які отримують пільги відповідно до законодавства.

Згідно Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» 148 сімей отримали державну допомогу, на загальну суму 3015,11 тис. грн.

Допомогу згідно з Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» отримано:

  • по догляду за дитиною до 3-х років – 19 сімей на суму 19,7 тис. грн.;
  • допомога при народженні дитини – 269 сімей  на суму 3102,01 тис. грн.;
  • у зв'язку з вагітністю і пологами – 29 одержувачів на суму 37,3 тис. грн.;
  • на дітей, що перебувають під опікою чи піклуванням –10 сімей на суму 317,5 тис. грн.;
  • одинокі матері – 146 одержувачів  на суму 1036,80 тис. грн.

Відповідно до затвердженої Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Великобілозерського району на 2016 рік, виплачено матеріальну допомогу в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб 13 учасникам бойових дій на суму – 18187,00 грн.

Згідно Закону України «Про освіту» та « Охорону здоров'я» виплачено компенсацію на тверде паливо 63-м сільським педагогам та медикам на суму 97,1 тис.грн.

 

 

За інформацією Управління


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень