Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі школи отримали майже тисячу сучасних комп’ютерів

Дата: 03.01.2017 13:20
Кількість переглядів: 458

За ініціативи голови облдержадміністрації Костянтина Бриля школи області отримали справжні новорічні подарунки - комп’ютерне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення. Сертифікати на них вручено керівникам територій, які передадуть документи вже своїм  загальноосвітнім навчальним закладам.

Ця акція здійснюється відповідно до Порядку використання у 2016 році коштів, передбачених у державному бюджеті на закупівлю ліцензійного програмного забезпечення на комп’ютерне обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів, яке отримано згідно з угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

Головними критеріями відбору закладів освіти стали участь та перемога в конкурсі GoCamps,  проведення мовних таборів у рамках проголошеного 2016 року Роком англійської мови в Україні, а також запровадження у школах інклюзивного навчання.

Загалом школи області отримали 964 комп’ютери та ліцензійне програмне забезпечення. Фактично сучасну техніку отримали всі території -  як міста обласного значення, так і сільські райони, а також школи, які працюють на територіях об’єднаних територіальних громад. Зокрема, техніку буде передано в освітні заклади м. Запоріжжя, Бердянськ, Енергодар, Токмак, а також Бердянського, Василівського, Великобілозерського, Веселівського, Пологівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Запорізького, Оріхівського, Михайлівського, Новомиколаївського, Мелітопольського, Кам’янсько-Дніпровського, Приморського, Приазовського, Більмацького, Якимівського, Токмацького та Чернігівського районів.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль упевнений, що оснащення шкіл комп’ютерним обладнанням та використання ліцензійного програмного забезпечення надасть додатковий потужний стимул для дітей в оволодінні новими сучасними знаннями. Особливо це важливо для учнів у сільській місцевості, які не менше, ніж жителі обласного центру, потребують сучасного рівня доступу до інформаційних технологій.

                                                                


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень