Великобілозерська районна державна адміністрація

Про роботу архівного відділу райдержадміністрації

Дата: 16.12.2016 13:21
Кількість переглядів: 375

Архівним відділом Великобілозерської райдержадміністрації відповідно до Закону України „Про Національний архівний фонд та архівні установи” проводиться робота щодо реалізації державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району.

Прийнято на тимчасове зберігання до архівного відділу  виборчі бюлетені, контрольні талони до них та списки виборців з виборів сільського голови Червоної сільської ради.

На виконання Програми здійснення контролю за наявністю, станом та рухом документів Національного архівного фонду та таких, що підлягають включенню до нього, на 2015-2019 рр. перевірено в архівосховищі архівного відділу райдержадміністрації 40 справ постійного строку зберігання 1 частини  фонду.

Надано методичні рекомендації Червоній сільській виборчій комісії та 1 установі, в якій проводиться процес ліквідації з питань впорядкування документів та передачі документів на постійне та тимчасове зберігання документів до архівного відділу райдержадміністрації та трудових архівів району.     

За інформацією архівного відділу райдержадміністрації                                                                                                           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень