Великобілозерська районна державна адміністрація

У Запорізькій області впроваджується пілотний проект поліцейських детективів

Дата: 20.06.2017 13:21
Кількість переглядів: 385

Запорізька область увійшла до восьми регіонів України, де впроваджено пілотні проекти поліцейських детективів. Про це  повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

На початку 2017 року Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС)  та Національна поліція України розпочали спільний пілотний проект на базі Бориспільського відділу поліції, який об’єднав функції оперативників та слідчих під єдине підпорядкування.

Експеримент було запроваджено для того, щоб знайти оптимальний баланс між інститутом слідчих та інститутом детективів.

За словами Сергія Князєва, досвіду, отриманого під час проведення експерименту на базі одного підрозділу, недостатньо. Тож було прийнято рішення про запровадження проекту поліцейських детективів у восьми регіонах України:  Київській, Запорізькій, Львівській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та  Хмельницькій областях. Проект буде впроваджено на базі районних підрозділів.

«Ми прийняли рішення, що з 1 червня у восьми регіонах ми започатковуємо проект «Поліцейські детективи», де близько 90 % особового складу підрозділів кримінальної поліції перевели в статус слідчих», – повідомив очільник Нацполіції.

Решта працівників кримінальної поліції будуть орієнтовані на виконання своїх прямих обов’язків: оперативної та агентурної роботи, ведення оперативно-розшукових справ, встановлення невпізнаних трупів та розшук безвісті зниклих осіб.

До кінця літа буде проведено зріз роботи цих підрозділів. Паралельно керівництво Нацполіції моніторить перебіг цього проекту для покращення результатів та ефективності його проведення.

Раніше в рамках реалізації проекту детективів на базі відділу поліції Борисполя Київської області Консультативна місія ЄС передала Нацполіції ІТ-обладнання вартістю понад мільйон гривень

 

За матеріалами Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень