Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Камери відеоспостереження допоможуть посилити безпеку запоріжців

Дата: 20.06.2017 13:23
Кількість переглядів: 303

На території  області планується встановити камери відеоспостереження для протидії порушенням та злочинам. Це питання обговорювалося  під час першого засідання робочої групи з розроблення програми «Безпечна область», яке відбулося під керівництвом заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко. До складу робочої групи  увійшли представники Головного управління Національної поліції, Служби безпеки України в Запорізькій області, Бердянського прикордонного загону та Запорізького обласного військового комісаріату.

Ще в березні на засіданні Ради оборони Запорізької області було вирішено створити робочу групу для відпрацювання програми «Безпечна область», основною метою якої є створення системи відеоспостереження в області. Реалізація  програми дозволить  не тільки знизити криміногенну напругу, а й забезпечити прикордонний режим та несення служби на блокпостах.

- Пріоритетним напрямком роботи облдержадміністрації і райдержадміністрацій на сьогодні є забезпечення публічного порядку та спокою наших громадян. Безпосередніми причинами збільшення правопорушень є  проникнення на територію області криміногенних елементів, спрощення у здобуванні зброї та боєприпасів та саме головне – залучення  досить значної кількості особового складу Національної поліції та Служби безпеки України  в зону АТО, що в свою чергу зменшує кількість правоохоронців, які забезпечують правопорядок на території області. Також слід визнати, що сьогодення вимагає від нас застосування новітніх технологій, які спроможні не тільки допомогти у розкриванні злочинів, а й  попередити їх. Одним із таких засобів можна вважати застосування камер відеоспостереження з виводом інформації в режимі онлайн на монітори правоохоронних органів, - зазначила Зінаїда Бойко.

На цей час облдержадміністрацією спільно з райдержадміністраціями і міськими радами опрацьовується питання щодо кількості вже встановлених відеокамер спостереження та кількості, яку необхідно  встановити. Планується придбання камер за рахунок як коштів місцевих бюджетів, так і приватного бізнесу. За попередніми даними, наступного року в області буде додатково встановлено 450 камер відеоспостереження.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень