Великобілозерська районна державна адміністрація

Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду

Дата: 12.09.2016 13:23
Кількість переглядів: 335

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 12 вересня 2016 року провів оперативну нараду за участі першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та начальника відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації.

Під час оперативної наради Юрієм Миколайовичем підведені підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за минулий тиждень та намічено план роботи на поточний тиждень. В ході наради йшла мова про проведення в районі ямкового ремонту доріг та встановлення обмежувальних знаків, про завершення ремонтних робіт в центральній районній лікарні, надання шефської допомоги військовій частині, забезпеченість молодих спеціалістів  житлом, покращення якості обслуговування населення району в галузі медицини та соціальній сфері. Також, піднімались питання транспортного сполучення з віддалених територій району, впорядкування вуличної торгівлі, переведення загальноосвітніх та дошкільних закладів, у відповідності до Статутів, (як юридичних осіб) та відкриття ними казначейських рахунків.                                                                                

За результатами обговорення надано ряд завдань заступникам голови та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень