Великобілозерська районна державна адміністрація

Місця відпочинку населення на водних об’єктах області потребують термінової підготовки до оздоровчого сезону

Дата: 04.04.2016 13:26
Кількість переглядів: 563

Стрімкий наступ весни нагадує, що час готуватися до літнього оздоровчого сезону. У зв’язку з цим на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто стан підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області до прийому відпочивальників. Захід відбувся під керівництвом заступника голови облдержадміністрації (стажування) Олександра Іщенка за участю керівників територій у селекторному режимі.

Як доповів заступник начальника ГУ ДСНС України в Запорізькій області Олександр Назаров, до 1 квітня місцеві органи виконавчої влади зобов’язані визначити на картах-схемах ділянки та водний простір, придатні для організації пляжів, пунктів прокату плавзасобів та водних атракціонів.  Проте до цього часу розпорядженнями не закріплено жодного місця масового відпочинку на водних об’єктах області.   

Крім цього, за словами рятувальника, керівники низки закладів літнього відпочинку та оздоровлення із року в рік не виконують вимоги  протипожежного захисту, чим свідомо ставлять під загрозу життя та здоров’я громадян, у тому числі дітей. Так, за результатами перевірки встановлено, що 82 об’єкти  відпочинку та оздоровлення  потребують обладнання установками пожежної автоматики. При тому, що змонтовано 273 системи автоматичної сигналізації, 59 з них знаходяться в неробочому стані, у 64 випадках не обслуговуються організаціями, які мають відповідні ліцензії. Із 53 закладів відпочинку та оздоровлення дітей, що діяли торік, дев’ять не обладнано установками  автоматичної пожежної сигналізації.

Заслухавши та обговоривши цю інформацію, комісія доручила керівникам територій терміново визначити та затвердити на картах-схемах ділянки та водний простір, придатні для організації пляжів. При цьому Олександр Іщенко попередив перших осіб про персональну відповідальність за своєчасне виконання цього завдання.

Крім цього, має бути проведено обстеження дна акваторії пляжів. Комісія підтримала пропозицію рятувальників, щоб без проведення цих заходів не надавалися дозволи на відкриття закладів відпочинку. У рамках підготовки також належить забезпечити рятувальні пости майном та їх комплектування рятувальниками, обладнання закладів відпочинку засобами пожежегасіння та забезпечення їх роботоспроможності тощо.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень