Великобілозерська районна державна адміністрація

Сільгосптоваровиробників запрошують поспішати із заявами на отримання бюджетної дотації

Дата: 04.04.2017 13:27
Кількість переглядів: 436

Керівники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Державної фіскальної служби в Запорізькій області взяли участь у відеоконференції,  проведеній Міністерством аграрної політики та продовольства  України.

Учасники заходу розглянули питання стосовно порядку виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році за програмою  «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

За інформацією Державної фіскальної служби України,  триває процес прийому заявок від сільгосптоваровиробників, які є платниками ПДВ та відповідають вимогам п. 3 ст.16-1 статті Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» п.3 «Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році», затвердженого Постановою КМУ від 08.02.2017 № 83.

Термін подання заявок сільськогосподарськими товаровиробниками – до 01.04.2017.

До 15.04.2017 ДФС України буде сформовано Реєстр отримувачів бюджетної дотації.

З 15.04.2017 в  автоматичному режимі органами, що здійснюють казначейське обслуговування, планується проведення розподілу коштів у межах, одержаних від Міністерства агарної політики та продовольства України коштів.

На реалізацію Програми  передбачено видатки  в розмірі 4 774,3 тис. грн., у т.ч. кошти загального фонду – 1 473,0 тис. грн., кошти спеціального фонду – 3 301,3 тис. грн.

За даними Головного управління ДФС у Запорізькій області, в області налічується 648 субєктів підприємницької діяльності (СПД) - потенційних сільгосптоваровиробників області, які мають право на бюджетну дотацію.

Наразі подано 45 заяв від платників ПДВ – сільгосптоваровиробників щодо внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

За результатами розгляду заяв  включено до Реєстру  11 СПД; відмовлено або запропоновано подати нову заяву  5 СПД; знаходиться на розгляді в ГУ 29 СПД.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації наголошує, що лише до 01.04.2017 триває процес подання заяв сільськогосподарськими товаровиробниками щодо внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації в рамках реалізації програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень