Великобілозерська районна державна адміністрація

В області розпочинається двомісячник з охорони рибних ресурсів

Дата: 01.04.2016 13:28
Кількість переглядів: 571

В акваторії Каховського та Дніпровського водосховищ у Запорізькій області в період нересту  щорічно  з 1 квітня по 1 червня проводиться двомісячник з охорони рибних ресурсів. Про це на нараді повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  Андрій Ревуцький.

Для ефективного проведення в 2016 році двомісячника з охорони рибних ресурсів у Каховському та Дніпровському водосховищах підписано розпорядження голови облдержадміністрації, яким затверджено рибоохоронні заходи, що включають: інформування населення про терміни заборони на лов риби та дозволені ділянки для любительського лову в нерестовий період; проведення рейдових перевірок на водоймах, автомагістралях; контроль за рівнем води в Каховському та Дніпровському водосховищах та підтримку його на необхідному рівні; контроль за торгівлею рибою та іншими водними біоресурсами на агропродовольчих і стихійних ринках; контроль за санітарним станом водойомів і якістю води в них.

За словами посадовця, виконання цих заходів дозволить попередити браконьєрський вилов риби, призупинити перевезення та продаж риби, яка була виловлена протизаконно.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень