Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль : «Саме фермери розуміють, що відбувається на місцях і що потрібно для розвитку сільського господарства»

Дата: 03.01.2017 13:29
Кількість переглядів: 409

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у звітній конференції обласної асоціації фермерів та приватних землевласників. Учасники заходу підбили підсумки 2016 року, а також напрацювали напрямки співпраці між владою регіону та аграріями.

За словами голови Запорізької асоціації фермерів та приватних землевласників України Анатолія Довганя, нині в нашому регіоні нараховується більше 2,2 тис фермерських господарств. Україна  є аграрною країною, що підтверджується розвитком села за допомоги фермерів. І це стосується не тільки робочих місць і сплачених податків, а також соціального навантаження, яке беруть на себе аграрії. Проте дуже важливо, аби сільгоспвиробники переймались не політичними, а земельними проблемами. На сьогодні найболючішими питаннями для аграріїв залишаються розпаювання землі, а також співпраця із владою всіх рівнів.

Зі свого боку Костянтин Бриль наголосив, що на рівні районів люди знають краще, як розпоряджатись землею, адже давно переймаються цим питанням.

- Коли мене тільки призначили на посаду, під час спілкування з людьми в районах я побачив, що близько 60% усіх питань пов’язані із земельними відносинами. Проте їх реальне вирішення лежить у площині Держгеокадастру. Тож на рівні влади було започатковано захід «Урожай-2016». Проводячи його, ми побачили реальні результати. Проте для подальшої роботи нам дуже потрібна ваша підтримка та актуальна інформація. Адже саме фермери розуміють,  що відбувається на місцях і що потрібно для розвитку сільського господарства, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону також наголосив на важливості прийняття Закону № 4355, аби реформа децентралізації була не тільки на папері, а в дійсності. А громади реально користувалися своєю землею та розвивали свої території.

У свою чергу учасники звітної конференції обласної асоціації фермерів та приватних землевласників подякували Костянтину Брилю за участь у заході та увагу до їх проблем. Вони запропонували створити окрему аграрну платформу Запорізької області, аби на її базі розвивати програми, необхідні фермерам регіону. Серед них - підтримка програми кооперації в Запорізькому регіоні.


 


 


 


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень