Великобілозерська районна державна адміністрація

Абітурієнти готуються до пробного ЗНО

Дата: 02.04.2016 13:30
Кількість переглядів: 475

У Запорізькій області 2 та 9 квітня заплановано проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання знань абітурієнтів. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

На пробне ЗНО зареєструвалися 3288 осіб, з яких 1231 обрали один предмет, 2057 – два предмети. Найбільше зареєстрованих на ЗНО з української мови і літератури – 2850,  з математики - 840, з історії України - 672.

За словами фахівців, пробне ЗНО  дає можливість ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання особам, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.

У Запорізькій області передбачено 13 пунктів проведення пробного ЗНО, які розташовані в містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, Токмаку, Василівні та Пологах.

На пробному ЗНО, яке  відбудеться 2 квітня, випускники зможуть перевірити свої знання з української мови і літератури; 9 квітня – з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

У день проходження пробного ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності документів: паспорта (свідоцтва про народження), запрошення для участі в пробному ЗНО, квитанції про сплату (вартість одного пробного ЗНО складає 111  грн.).

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень