Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці можуть чекати на завершення будівництва мостового переходу через Дніпро

Дата: 30.05.2016 11:29
Кількість переглядів: 506

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у нараді з питань будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя, що пройшла під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Володимира Кістіона. Також участь у заході взяли представники Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, Укравтодору, ДФС і народний депутат України Петро Сабашук.

Під час наради були обговорені проблемні питання і пропозиції щодо шляхів їх врегулювання. За словами Костянтина Бриля, результати наради можна назвати дуже позитивними, адже запоріжці можуть чекати на завершення довгобуду. Насамперед це пов’язано з тим, що Кабінет Міністрів України виступив з ініціативою двох фінансових траншів із держбюджету на 40 мільйонів гривень та 200 мільйонів гривень. Зваживши, що мостовий перехід через Дніпро у Запоріжжі має не лише соціальне, а і стратегічне значення загальнодержавного рівня.

- Також було досягнуто домовленості про співфінансування проекту, за результатами перевиконання фінансового плану у першому півріччі 2016 року. Так Запорізька міська рада має віднайти в бюджеті 40 мільйонів гривень, ще 20 мільйонів гривень мають виділити депутати обласної ради. Нині перевиконання дійсно прогнозується, тож вважаю що депутати всіх рівнів позитивно сприймуть цю новину, адже вирішення проблеми потрібно нам, як нікому, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону зазначив, що Кабінет Міністрів України показав системний підхід у вирішенні проблемних питань, адже під час наради було порушено питання інвестицій у Запорізький аеропорт. Окремо Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон відзначив роботу обласної та міської влади в пошуках інвестора та проектуванні повітряних воріт регіону. Крім того, вже зараз Запорізькій області потрібно підготувати необхідну технічну документацію до заявок на бюджети 2017 та 2018 років стосовно продовження будівництва стратегічно важливих об’єктів регіону.

- Хочу підкреслити, що раніше на Запорізькі мости вже було витрачено 2 мільярди гривень, проте чимала частина цих коштів була просто розкрадена. Свої висновки вже у червні оголосить слідча комісія Верховної Ради України. Проте це не завадить нам продовжити якісну роботу та звести величний мостовий перехід через Дніпро, - голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень