Великобілозерська районна державна адміністрація

Всесвітній біг миру стартував із Запоріжжя

Дата: 20.06.2017 13:31
Кількість переглядів: 356

В обласному центрі відбувся урочистий офіційний старт 30-го ювілейного Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні» в рамках всесвітнього заходу «World Harmony Pease Run».

Організаторами заходу виступили: громадська організація  «Марафонська команда «Всесвітній біг заради гармонії», Управління молоді, фізичної культури та спорту  облдержадміністрації, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласний центр молоді. 

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід  проводиться з метою популяризації здорового та активного способу життя, збільшення рухової активності  засобами фізичної культури, залучення населення до регулярних занять фізичною культурою,  сприяння розвитку фізкультурно-спортивного руху в Україні.  

Триватиме  захід  з 18 червня по 28 червня 2017 року. Спортсмени подолають близько 900 км  за маршрутом, який пролягає територіями Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської та Сумської областей.

На урочистому відкритті, яке відбулося  на центральній площі міста Запоріжжя,  учасників заходу привітала начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Федорівна Власова;

Фініш учасників Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні» відбудеться 28 червня 2017 року  в місті Суми на День Конституції України. 

В Україні Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 52 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 365тис.  наших співвітчизників.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень