Великобілозерська районна державна адміністрація

Соціальна історія дитячого будинку сімейного типу Джурко

Дата: 09.03.2017 13:33
Кількість переглядів: 553

Сім’ю Джурко завжди хвилювала доля дітей, які виховуються без батьківського тепла та сімейного затишку. Людмила Василівна разом з чоловіком Андрієм Володимировичем 17 вересня 2009 року створили прийомну сім’ю та взяли на виховання і спільне проживання прийомну дитину.

У липні 2010 року відбулось поповнення прийомної сім’ї Джурко хлопчиком, а у березні 2012 року тепло родини Джурко отримала прийомна дівчинка.

У березні 2013 р. батьки Людмила Василівна та Андрій Володимирович зацікавились долею двох братиків.

Згідно розпорядження голови Великобілозерської районної державної адміністрації від 27.03.2013 р. № 81 на базі прийомної сім’ї створено дитячий будинок сімейного типу Джурко та влаштовано на виховання і спільне  проживання п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування.

 Нещодавно батьки-вихователі Джурко дізналися про дітей з Великобілозерського району, які отримали статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Так було ініційовано питання про поповнення дитячого будинку сімейного типу трьома вихованцями.

В сім’ї діти почуваються добре. Джурко Людмила Василівна та Джурко Андрій Володимирович свідомо ставляться до відповідальності за виховання, утримання та розвиток дітей. Тепер діти-вихованці мають родину та батьків, які їх люблять.

Честь і хвала таким людям, які самовіддано дбають про наше майбутнє – дітей!


 


 

Фахівець центу, який здійснює

соціальне супроводження                                                                                      Р.А. Маликіна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень