Великобілозерська районна державна адміністрація

Про державну атестацію Великобілозерської дитячої музичної школи

Дата: 31.05.2016 10:34
Кількість переглядів: 483

З 25 квітня по 19 травня 2016 року відбулася державна атестація комунального закладу «Великобілозерська дитяча музична школа» Великобілозерської районної ради Запорізької області. За результатами атестаційно-експертної комісії заклад отримав 456,9 балів, що відповідає достатньому рівню освітньої діяльності.

Так, 29 квітня 2016 року відбувся творчий звіт учнів та викладачів закладу. Учні школи показали добрі результати, високий рівень знань, умінь та навичок. Слухачам було представлено все розмаїття жанрів – від класики до сучасної музики, звучали твори українських композиторів та народна музика.

 

НАКАЗ

27.05.2016  року                                                                                                № 37 

                                                                                  

Про підсумки державної атестації

комунального закладу "Великобілозерська

дитяча музична школа" Великобілозерської

районної ради Запорізької області

 

         Відповідно до ч.5 ст.10 Закону України «Про позашкільну освіту», керуючись п.12 Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 30.01.2015 року № 67 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 року за № 173/26618, на виконання Наказу відділу культури і туризму Великобілозерсьої районної державної даміністрації від 24.04.2015 року № 23 «Про державну атестацію комунального закладу «Великобілозерська дитяча музична школа» Великобілозерської районної ради Запорізької області», враховуючи висновки і рекомендації державної атестаційної комісії

Н А К А З У Ю :

 

  1. Висновки і рекомендації державної атестаційної комісії за результатами державної атестації комунального закладу «Великобілозерська дитяча музична школа» Великобілозерської районної ради Запорізької області, що додаються, взяти до уваги.
  2. Комунальний заклад "Великобілозерська дитяча музична школа" Великобілозерської районної ради Запорізької області визнати атестованим; рівень освітньої діяльності визначити як "Достатній".
  3. Головному спеціалісту відділу культури та туризму Великобілозерської райдержадміністрації Івженко Інні Павлівні забезпечити оприлюднення результатів державної атестації комунального закладу «Великобілозерська дитяча музична школа» Великобілозерської районної ради Запорізької області, розмістивши їх на офіційному сайті Великобілозерської райдержадміністрації та у засобах масової інформації до 29 травня 2016 року .
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник відділу

культури і туризму райдержадміністрації                                В.Г.Чуча                                     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень