Великобілозерська районна державна адміністрація

Майже тисяча оздоровчих закладів готові приймати відпочиваючих на Азовському узбережжі

Дата: 30.05.2016 13:03
Кількість переглядів: 408

Лічені дні залишилися до відкриття курортного сезону – 2016. У зв’язку з цим спільна міжвідомча робоча група з питань забезпечення якісної підготовки та проведення курортного сезону  провела засідання з розгляду стану готовності оздоровчих закладів на узбережжі Азовського моря в межах області та виконання заходів із забезпечення їх належного функціонування.

Як повідомили в Департаменті екології та природних ресурсів, у Бердянську нараховується близько 500 закладів оздоровлення та відпочинку, в Кирилівці – 350, у Приморську – 40 та в Приазов’ї -  26 закладів. Відповідальні посадовці відзначили, що згідно з моніторингом вони підготовлені до початку оздоровчого сезону

Разом з тим, існує низка проблемних питань, вирішення яких потребує спільних зусиль Державної Азовської морської екологічної інспекції, Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області,   ВАТ «Запоріжжяобленерго».

- Органами місцевого самоврядування  вживаються вичерпні заходи щодо забезпечення якісної підготовки та проведення курортного сезону. Наступна нарада буде проводитися безпосередньо за місцем розташування оздоровчого закладу з перевіркою його готовності до літнього сезону, - повідомив заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький.

За підсумками наради надано відповідні протокольні доручення.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень