Великобілозерська районна державна адміністрація

Правоохоронці та рятувальники переходять на посилений режим роботи

Дата: 03.01.2017 13:35
Кількість переглядів: 478

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада з питань громадської безпеки та правопорядку на території Запорізької області. Її учасники - керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови місцевих рад об’єднаних територіальних громад, керівники силових структур  -  обговорили стан готовності спецпідрозділів до роботи під час новорічних та різдвяних свят, а також запобігання терористичним проявам.

Як повідомив начальник Управління СБУ в Запорізькій області Олександр Шмітько, ситуація в області залишається стабільною. Всі правоохоронці переходять на цілодобове чергування у посиленому режимі роботи. Особлива увага під час святкових заходів буде приділятися безпеці громадян.

За даними ГУ Національної поліції в Запорізькій області, на святковий період буде задіяно понад тисячу правоохоронців та близько 150 військовослужбовців. Також для забезпечення громадського порядку під час свят планується залучити активістів та громадськість.           

У свою чергу начальник ГУ ДСНС у Запорізькій області Олексій Лепський запевнив у тому, що всі служби з надзвичайних ситуацій   приведені до роботи в посиленому режимі до 10 січня. Вся техніка та особовий склад готові до виконання поставлених завдань, а також до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій.

Підбиваючи підсумки, Костянтин Бриль підкреслив, що тісна взаємодія влади, рятувальників та правоохоронних органів має забезпечити мирні свята на території регіону.

- Голови райдержадміністрацій та керівники територій несуть персональну відповідальність за безпеку на місцях. Головне наше спільне завдання – охорона громадського порядку. Також особливу увагу необхідно приділити роботі блокпостів та військових частин. Окрема увага - профілактиці правопорушень поблизу закладів розваг і відпочинку. Ми маємо працювати в тісній взаємодії з правоохоронними органами, аби свята у Запорізькому регіоні пройшли в повній безпеці та запам’яталися запоріжцям лише з гарного боку, - наголосив Костянтин Бриль.

                                                                   


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень