Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Звернення Президента до Українського народу у зв’язку з Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2017 13:35
Кількість переглядів: 403

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні — сумні роковини початку найкривавішого для нашого народу періоду Другої світової війни. Після 22 червня 1941 року вона почала щодня забирати життя десятків тисяч українців.

Понад сорок місяців — 1225 днів і ночей — в Україні лилася кров. Горіли міста і села, знищувалися матеріальні, історичні та культурні цінності, плюндрувалися тисячолітні духовні надбання народу, які вціліли після двадцятирічного терору більшовицьких вандалів.

Неймовірно важко осмислити сухі цифри гіркої статистики наших непоправних втрат — мільйонів і мільйонів людських життів, кожен п’ятий з усього населення України, знекровленої колективізацією, Голодомором, комуністичними репресіями і депортаціями. Вічна та світла їм усім пам’ять.

Беззаперечним й визнаним міжнародним співтовариством є видатний внесок українців у спільну перемогу, справедливу справу визволення своєї землі та порятунку народів Європи від нацизму.

Низько вклоняюся перед людьми старшого покоління — солдатами усіх армій, що здолали нацистів, партизанами і підпільниками, учасниками українського визвольного руху, трудівниками тилу, дітьми війни та жертвами нацистських переслідувань — усіма, хто витримав нелюдську ношу війни.

Дякую нащадкам звитяжців — українським військовослужбовцям, які нині самовіддано боронять Україну та Європу від російської агресії.

У своїх помислах і вчинках будьмо гідними жертовності та подвигу наших захисників, щоб не допустити повторення подібної світової катастрофи.

 

Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень