Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі учасники АТО отримали у власність понад 650 земельних ділянок

Дата: 30.05.2017 13:36
Кількість переглядів: 375

З початку травня поточного року учасники антитерористичної операції стали власниками  ще 69 земельних ділянок на території Запорізької області. Загалом процес оформлення у власність наразі завершений для 659 земельних ділянок  різного цільового призначення.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області, проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 695,13 гектара.

Загалом учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 3776 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок вони отримають у власність 4,83 тисячі гектарів.

Довідково: надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень