Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада з питань соціально – політичної, соціально-економічної та оперативної обстановки в районі

Дата: 01.08.2016 13:36
Кількість переглядів: 429

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 01 серпня 2016 року відбулася нарада за участі керівників правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, представників пожежної служби, податкової служби з питань соціально – політичної, соціально-економічної та оперативної обстановки в районі. До порядку денного внесено питання: про стан справ з соціально-політичної, соціально-економічної та оперативної обстановки у Великобілозерському районі станом на 01.08.2016, факти провезення зброї на території району, порушень громадського порядку, план роботи на поточний тиждень; про хід проведення операції «Урожай-2016»; про проведення кампанії по контрактній службі.

В ході засідання кожен керівник підпорядкованого підрозділу прозвітував про проведену роботу протягом минулого тижня.

Проаналізовано стан злочинності та правопорядку на території району протягом липня, заслухано звіт з оперативно-службової діяльності Великобілозерського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Голови виконавчих комітетів сільських рад озвучили соціально-політичні проблеми підвідомчої території та шляхи їх вирішення. Також, визначено пріоритетні напрямки роботи під час проведення операції «Урожай 2016».

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи райдержадміністрації Тетяна Базна ознайомила присутніх з плановими показниками на наступні місяці по залученню громадян до служби в Збройних Силах України за контрактом. Відповідальні працівники сільських рад району будуть працювати разом з представниками Енергодарського ОМВК в мобільних агітаційних палатках кожної суботи на територіях сільських рад для роботи по залученню на військову службу за контрактом в Збройні Сили України. Рекомендовано забезпечити роботу мобільно-агітаційної групи паливо-мастильними матеріалами та транспортом.

На завершення Юрій Шворак проаналізував суспільно-політичну ситуацію в районі, націлив керівників відповідних органів на тісну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, чіткого виконання ними своїх посадових обов’язків згідно чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень