Великобілозерська районна державна адміністрація

Петро Порошенко: «Прозорий режим відшкодування ПДВ запускається у тестовому режимі на три місяці, а потім і в повному обсязі»

Дата: 04.04.2017 13:39
Кількість переглядів: 313

Під час засідання Національної ради реформ Президент Петро Порошенко наголосив на тому, що з 1 квітня починає працювати автоматичний реєстр відшкодування податку на додану вартість. За словами Глави держави, ухвалені минулого року зміни до законодавства мають запустити систему прозорого й ефективного відшкодування ПДВ. Участь у засіданні також взяв голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Президент висловив упевненість, що створення та запуск єдиного автоматичного реєстру відшкодування податку на додану вартість розширить можливості боротьби з корупцією та підвищить довіру бізнесу і громадськості до дій влади.

- Починаючи з 1 квітня все суспільство, нарешті, побачить відкритий реєстр ПДВ. Прозорий режим відшкодування ПДВ запускається у тестовому режимі на три місяці, а потім і в повному обсязі. Це те, чого бізнес та громадські активісти чекали 25 років. Це була таємниця за сімома печатками. Це було останнє від залишків «азаровщини»,  на чому заробляли і робили політичну корупцію. В українців з’явиться можливість публічно проконтролювати ці процеси в прозорому режимі, під прожекторами громадськості. Наразі всі зацікавлені в тому, щоб навести порядок у цьому питані, бо це, зокрема збільшить і надходження до бюджету, - зазначив Петро Порошенко.

Президент висловив переконання, що і він, і Уряд, і Парламент забезпечать ефективне виконання цієї норми закону, яка була внесена, підтримана парламентом, і починає нарешті працювати.

За словами Глави держави, електронний реєстр дозволив прибрати «податкові ями», в які просто вкидалося ПДВ з повітря.

У свою чергу, Костянтин Бриль також підкреслив важливість цього нововведення.

- Вважаю, що створення та запуск єдиного автоматичного реєстру дозволить розширити можливості боротьби з корупцією та підвищити довіру бізнесу і громадськості до  влади. Вся Україна і Запоріжжя зокрема давно чекали відкритості та можливості публічно контролювати подібні процеси, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
 
 
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень