Великобілозерська районна державна адміністрація

Обласна влада шукає шляхи виведення КП «Облводоканал» з кризової ситуації

Дата: 30.05.2016 13:42
Кількість переглядів: 529

Заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький провів брифінг щодо проблемної ситуації, яка склалася навколо КП «Облводоканал» ЗОР. Під час заходу посадовець прокоментував лист трудового колективу, що надійшов на адресу ЗМІ, правоохоронців та органів влади регіону.

Як пояснив Володимир Тоцький, ситуація, що нині склалася на КП «Облводоканал», – дійсно не проста. В першу чергу це помітно у постійному дисбалансі технічного стану підприємства, персоналу та фінансів. Остання проблема пов’язана з боргами перед ВАТ «Запоріжжяобленерго», дебіторською заборгованістю, а також затримками заробітної платні працівникам. Крім того, через фінансові негаразди рахунки підприємства були заблоковані. Розв’язання  цієї проблеми знаходиться поза юрисдикцією влади регіону, бо пов’язано з судовими позовами працівників у зв’язку із заборгованістю по зарплаті.

Проте більшість проблемних питань обласна влада тримає під  пильним контролем. Наприклад, у березні цього року облрада вже виділила водоканалу 5 мільйонів гривень, що були використані на погашення заборгованості із заробітної плати. Як зазначив Володимир Тоцький, скоріше за все на наступну сесію також буде винесено питання про фінансову підтримку підприємства в тому ж розмірі.

Також в облдержадміністрації створено робочу групу, яка опікується питаннями виводу з кризи КП «Облводоканал». Спільно з працівниками підприємства представники влади розглядають кілька варіантів виходу з проблемної ситуації. Проводиться щоденний моніторинг, зведення балансів, а також робота з найбільшим боржником облводоканалу – Бердянським підприємством водопостачання. Розглянуто і можливість приведення тарифів водопостачання до економічно обґрунтованого рівня.

- Зростання цін на постачання води нині розглядається на рівні НКРЕ КП. Це рішення може бути затверджено вже у червні цього року. Воно надасть можливість КП «Облводоканал» працювати на благо людей.  Запевняю, що нині влада регіону не планує ані ліквідації підприємства, ані звільнення чи скорочення його працівників. Зараз головне, аби запоріжці отримували послуги з водопостачання, а працівники бачили оплату своєї роботи, - підкреслив Володимир Тоцький.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень