Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ УВІЙШЛА ДО ТРІЙКИ ЛІДЕРІВ ЗА ОБСЯГОМ ВИКОРИСТАННЯ ГРОШЕЙ ДОРОЖНЬОГО ФОНДУ НА МІСЦЕВІ ДОРОГИ

Переглядів: 202

Міністерство інфраструктури України опублікувало дані щодо використання грошей Дорожнього фонду на місцеві дороги за станом на 31 жовтня 2018 року. Згідно з інфографікою Запорізька область освоїла на ремонт доріг місцевого значення 96% коштів Дорожнього фонду і ввійшла до трійки лідерів за обсягами ремонту місцевих доріг в Україні.

Так, з 1 січня поточного року до сфери управління ОДА перейшла 541 дорога загального користування місцевого значення загальною протяжністю 5357,8 км. Субвенція з державного бюджету на розвиток місцевої дорожньої мережі, яка в попередні роки знаходилась у підпорядкуванні Служби автодоріг у Запорізькій області, склала 479 704,9 тис. грн.

За словами Костянтина Бриля, своєчасне та ефективне освоєння грошей Дорожнього фонду на місцеві децентралізовані дороги було одним із пріоритетів влади області в цьому році. Наступного року ця робота не припинятиметься, а навпаки -набиратиме обертів.

- У 2019 році з державного бюджету планується збільшення субвенції для Запорізької області на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення. За прогнозами ця сума складатиме 701 831,9 тис. грн. Та це за умови спрямування до державного дорожнього фонду 75% коштів із визначених джерел фінансування. Хочу нагадати, що пріоритетним критерієм розподілу цих коштів залишаються ті дороги, які потребують аварійного ремонту, а також ведуть до об’єктів соціальної сфери чи по яких проходять автобусні маршрути, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин