Великобілозерська районна державна адміністрація

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Дата: 27.04.2017 13:45
Кількість переглядів: 306

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації щоденно проводиться прийом громадян з метою надання консультацій або призначення будь-яких видів соціальних допомог, пільг та субсидій.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива» протягом тижня призначено субсидію на житлово-комунальні послуги 327домогосподарствам на тверде паливо та скраплений газ.

Виплачено державні соціальні допомоги:

  • для 28 сімей  згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 142,2 тис. грн.;
  • допомогу згідно з Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»: при народженні дитини – 10  сімей  на суму 122,9  тис. грн.; у зв'язку з вагітністю і пологами – 1 одержувачів на суму 2,4 тис. грн.; одинокі матері –9 одержувачів на суму 22,1 тис.грн.

Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» 1 одержувачу виплачено державну соціальну допомогу на суму 1,9  тис. грн.

Допомогу по догляду за інвалідами 1 та 2 групи внаслідок психічного розладу отримали 3 одержувачів на суму 9,4  тис.грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 223, якою затверджено суми для виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни до 9 Травня, у 2017 році додатково  профінансовані кошти для виплати учасникам бойових дій - 59 отримувачів по 1200 грн. кожному на загальну на суму 70,8 тис. грн.

Щомісячну адресну допомогу особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання та на оплату житлово-комунальних послуг отримав один одержувач на суму 0,8 тис. грн.


 


 


 

За інформацією Управління                                                


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень