Великобілозерська районна державна адміністрація

«Солдатський привал» став сучасним міні-готелем на два поверхи

Дата: 30.08.2016 13:45
Кількість переглядів: 468

У рамках робочого візиту в Запорізьку область Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко відвідала розширений волонтерський центр «Солдатський привал».

За словами голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, після оновлення волонтерський центр отримав шість додаткових кімнат для відпочинку бійців, а також приведенно до ладу навколишню територію.

- Наш волонтерський центр став прикладом передового досвіду для всієї України. Під час останнього візиту до «Солдатського привалу» Марина Порошенко зазначила необхідність розширення центру. На наші прохання відгукнулись представники Придніпровської залізниці, які відремонтували другий поверх. Також до роботи приєднався і Фонд оборони області, що придбав необхідні меблі. Вважаю, що тепер «Солдатський привал» став прикладом міні-готелю, де бійці АТО можуть отримати тепло та необхідний домашній затишок, - підкреслив Костянтин Бриль.

Зі своє сторони пані Марина подякувала всім, хто долучився до цієї роботи, а також зазначила, що важливість їхньої справи підтверджується кількістю людей, які пройшли через центр.

- З листопада минулого року в «Солдатському привалі» зупинилися понад три тисячі українських захисників. Тому необхідність розширення була очевидною. Я дякую кожному, хто долучився до цієї роботи. Це ще один яскравий приклад співпраці держави та волонтерського руху, - підкреслила Марина Порошенко.

Як розповів в.о. начальника регіональної філії «Придніпровської залізниці» Юрій Тищенко, ідея створення волонтерського центру виникла ще рік тому. Перший поверх було переплановано та відремонтовано силами будівельного підрозділу залізниці лише за 2 місяці. А вже в травні поточного року, коли виникла необхідність розширення «Солдатського привалу», працівники залізниці відремонтували другий поверх та оновили вигляд волонтерського центру.

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень