Великобілозерська районна державна адміністрація

Республіка Польща розглядає можливість відміни візового режиму з Україною

Дата: 30.05.2016 13:46
Кількість переглядів: 512

Про це повідомили Генеральний консул Республіки Польща в м. Харків Януш Яблонський та Віце-консул Генерального консульства Республіки Польща в м. Харків Ян Здановський  під час зустрічі з  головою облдержадміністрації Костянтином Брилем.

Очільник Запорізького регіону висловив подяку дипломатам за розуміння і підтримку, які нині Польща надає Україні. Також підкреслив, що наш регіон активно створює умови для сприятливої роботи інвесторів та бізнесу. В першу чергу це стосується ліквідації всіх бюрократичних перепон та неузгодженостей.

- Ми бачимо великі перспективи у розвитку співпраці між Республікою Польща та Запорізьким регіоном. Адже Польща є країною, яка завжди була Україні близькою за духом. Хочу запевнити, що керівництво Запорізької області націлене на подальший розвиток і зміцнення взаємовигідних відносин з Республікою Польща. Ми завжди відкриті до пошуку нових форм співпраці, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У свою чергу, Генеральний консул Республіки Польща в м. Харків Януш Яблонський зазначив, що нині його Батьківщина активно підтримує Україну в її кроках у проєвропейському напрямку. Так, найближчим часом в Україні планується провести конференцію за участю польських фахівців у сфері місцевого самоврядування, аби ті поділилися досвідом з колегами.

Також, за словами Януша Яблонського, останнім часом було збільшено кількість консулів, що видають польські  візи українцям, аби зменшити наявні черги. А в майбутньому розглядається можливість відміни візового режиму між нашими державами взагалі.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень