Великобілозерська районна державна адміністрація

В області ліквідовано чергу на отримання слухових апаратів

Дата: 26.12.2016 13:46
Кількість переглядів: 323

Цього року в області придбано 206 одиниць медичної техніки на загальну суму 28,7 млн. грн., у тому числі дев’ять  нових апаратів штучної вентиляції легенів, цифровий рентгенапарат, сучасний томограф для офтальмонологічної служби  тощо.  Крім цього, придбано 247 слухових апаратів, що дозволило повністю забезпечити потребу та ліквідувати чергу, а також  92 ендопротези колінних та тазостегнових суглобів на загальну суму  4 млн. грн. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Протягом року в 26 закладах та установах охорони здоров’я здійснено капітальні ремонти на загальну суму  25,0 млн. грн.

Також закінчено реконструкцію Центральної єдиної оперативно-диспетчерської служби обласного центру екстреної та швидкої медичної допомоги  ( 7,3 млн.грн.).

Завершено будівництво поліклініки в смт Кушугум на 250 відвідувань, де створено центр надання первинної медико-санітарної допомоги для 28,3 тис. жителів лівобережної частини Запорізького району.

Протягом 2016 року більше 30 закладів та установ охорони здоров’я отримали в якості гуманітарної допомоги лікарські засоби від  БФ «Дружня підтримка» та благодійну допомогу від ДП «НижфармУкраїна» на загальну суму  420,6 тис. грн.

Також 32 центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комп’ютерне та мультимедійне обладнання в рамках регіонального субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу в Запорізькій області».


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень