Великобілозерська районна державна адміністрація

Підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2016 року

Дата: 07.07.2016 13:47
Кількість переглядів: 545

На виконання Указу Президента України від 13 серпня 2002 року № 700 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення» у Великобілозерській райдержадміністрації підведені підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2016 року.

Так, протягом І півріччя 2016 року надійшло 34 звернення, що порівняно з аналогічним періодом 2015 року на 4 більше. За звітний період повторних звернень не зареєстровано. На особистих прийомах керівництвом райдержадміністрації прийнято 10 звернень, або 31% від загальної кількості. Кількість звернень, що надійшли поштою протягом І півріччя 2016 року складає 4, або 13% від загальної кількості.

Всі звернення, які надходять до райдержадміністрації, уважно розглядаються, викладені в них факти перевіряються. Звернення від пільгової категорії населення розглядаються першочергово та особисто головою райдержадміністрації, а за його відсутності - першим заступником голови райдержадміністрації. Конституційним правом на звернення протягом І півріччя 2016 року скористалися 135 жителів району. Серед категорій населення, що звертаються до райдержадміністрації переважають в основному працюючі.

Протягом звітного періоду до райдержадміністрації надійшло 4 колективних звернення, що становить 11,7% від загальної кількості.

У зверненнях, які надійшли до райдержадміністрації протягом І півріччя 2016 року порушено 35 питань. Серед них: соціального захисту - 4 (11,7 % від загальної кількості), освіти - 2 (5,88% від загальної кількості), аграрної політики і земельних відносин - 3                 (8,82% від загальної кількості), праці та заробітної плати - 8 (23,53%), комунального господарства - 5 (14,71% від загальної кількості), забезпечення законності та охорони правопорядку - 5 (14,71% від загальної кількості), інше - 9 (26,4 % від загальної кількості). В І півріччі достатньо високі показники по зверненнях в напрямку питань праці та заробітної плати.

Із 34 звернень вирішено позитивно – 12 (36,3% від загальної кількості), надано відповідні роз’яснення – 22 (64,7% від загальної кількості).

В основному, питання, з якими звертаються громадяни: надання довідок про заробітну плату, порядок оформлення субсидії, про надання матеріальної допомоги на лікування, погодження документації з землеустрою, межі земельної ділянки, цінова політика на електроенергію, забезпечення прав і свобод громадян.

            Прийом громадян в райдержадміністрації здійснюється відповідно до затверджених графіків особистих прийомів громадян та Порядку розгляду письмових звернень, проведення особистого прийому та особистих виїзних прийомів громадян. Графік особистих прийомів громадян (в т.ч. особистих виїзних) керівництва райдержадміністрації на 2016 рік опубліковано в газеті «Мы и наше время».

Керівництвом райдержадміністрації протягом І півріччя 2016 року проведено 154 особистих прийоми, з них: 46 виїзних прийомів громадян  та 108 особистих прийомів у приміщенні райдержадміністрації. За результатами виїзних прийомів, якщо звернення громадян потребують додаткового вивчення та опрацювання, видаються доручення голови райдержадміністрації.

Так, по Новопетрівській сільській раді актуальними залишаються питання транспортного сполучення, освітлення, благоустрою.

По Трудовій сільській раді найбільш важливим є питання водозабезпечення, благоустрою.

По Червоній сільській раді громадяни порушували питання ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, водозабезпечення

По Великобілозерській сільській раді - вивезення побутових відходів, водозабезпечення, ремонт доріг.

            В Великобілозерській райдержадміністрації діє «телефон довіри» -2-02-68. Громадяни можуть звертатися з інформацією про факти корупції та інші зловживання з боку працівників органів влади, з пропозиціями щодо підвищення ефективності роботи органів виконавчої влади щоденно.

З метою посилення контролю за станом роботи із зверненнями громадян протягом І півріччя 2016 року здійснено 5 перевірок дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян».

           

Щомісячно проводяться засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. Так, протягом І півріччя 2016 року проведено 6 засідань. В основному питання, винесені на розгляд комісії, це щомісячні звіти про роботу зі зверненнями громадян в райдержадміністрації, звіти керівників структурних підрозділів та сільських голів перед головою райдержадміністрації та розгляд найбільш проблемних питань, порушених громадянами.

           

Загальний  відділ апарату райдержадміністрації                                                                       


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень