Великобілозерська районна державна адміністрація

Підвищено зарплати різним групам працівників, а також пенсії і стипендії

Дата: 25.01.2017 13:48
Кількість переглядів: 454

З нового року Уряд підвищив заробітні плати для працівників бюджетної сфери, державного управління,  а також  розмір пенсій та стипендій. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Зокрема, зарплати вчителів цього року зростуть на 50%, лікарів – до 30%.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року перший тарифний розряд єдиної тарифної сітки, який є основою для нарахування заробітної плати у бюджетній сфері, дорівнює 1 тис. 600 грн., а мінімальна заробітна плата становитиме 3 тис. 200 грн. – вона зросла на 100%.

Суттєво у цьому році зростуть стипендії студентів. Зокрема, мінімальна звичайна стипендія збільшиться на 33,4%, а мінімальна стипендія на окремі спеціальності (педагогічні, природничо-математичні, природничі, математичні, інженерні) у ВНЗ ІІІ-ІV р.а.– на 54,3%,  стипендія відмінників на ці спеціальності буде підвищена до 102%.

Також у цьому році двічі будуть перераховані пенсії, причому їхнє зростання буде випереджати прогнозовану інфляцію. Це означає, що розміри зарплат, пенсій і соціальної допомоги в 2017 році зростатимуть швидше, ніж ціни.

Крім цього, посадові оклади державних службовців та інших категорій працівників державних органів зростуть в середньому на 15%, а  мінімальний розмір посадового окладу з 1 січня 2017 року становитиме 2000 гривень відповідно до Закону України «Про державну службу».

Відповідне рішення Уряд ухвалив з метою впорядкування у 2017 році згідно з діючим законодавством умов та розмірів оплати праці працівників державних органів (державних службовців, працівників патронатної служби, працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування).

Також цим урядовим актом упорядковано віднесення посад державної служби до відповідних груп оплати праці. 


 


 

Управління у справах преси та інформації


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень