Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПЛАНОВАНО ЛІКВІДУВАТИ ЧЕРГИ У ДИТСАДКИ ДО 2020 РОКУ

Переглядів: 281

Для відновлення у Запорізькій області дитячих садків та створення нових груп залучаються як фінансові можливості об’єднаних територіальних громад, так і допомога міжнародних організацій.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, за чотири роки в регіоні вдалося  збільшити кількість місць у дошкільних закладах області майже на 5 тисяч, а за кошти ЮНІСЕФ –  відновити понад 2 тисячі місць.

Наразі повністю  забезпечено потреби населення у дошкільній освіті у 25 районах, містах та об’єднаних територіальних громадах області. Однак мережа закладів майже всіх територій залишається перевантаженою – на 100 місць припадає 115 вихованців. Також на сьогодні існує черга на влаштування в дитсадок більше 1,5 тисячі дітей.

Найскладнішою  є ситуація у містах Бердянську і Запоріжжі, де при значному перевантажені закладів у черзі налічується відповідно 570 і 565 малят; існують також черги у Запорізькому (102 особи), Вільнянському (96), Пологівському (92), Мелітопольському (69) районах та в Осипенківській  (82) селищній громаді.

На наступні роки перед обласно владою стоїть пріоритетне завдання щодо повної ліквідації черг на влаштування у заклади дошкільної освіти до 2020 року. Реалізація цього завдання передбачена й обласною Програмою розвитку освіти  та іншими регіональними програмами.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин