Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі служби зайнятості надали послуги понад 2 мільйонам громадян

Дата: 26.12.2016 13:50
Кількість переглядів: 421

Такий підсумок діяльності Запорізької обласної служби зайнятості як вагомої складової Державної служби зайнятості, що відзначила своє 26-річчя. За ці роки Служба пройшла важливі етапи становлення та розвитку на ринку праці, модернізації та реформування.

- Служба зайнятості виконує на ринку праці важливу функцію - допомагає знайти роботу тим, хто її втратив, а роботодавцям – гідного працівника. Ми постійно змінюємось, розширюємо перелік соціальних послуг, запроваджуємо нові методи та форми співпраці, - зазначила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік

За роки існування Запорізької обласної служби зайнятості отримали послуги майже 2,1 млн. осіб, з них працевлаштовано 730 тис. громадян, у тому числі з наданням дотації роботодавцю - 16,6 тис. громадян, шляхом компенсації єдиного внеску роботодавцям - 2,3 тис.осіб, шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності - 16 тис. громадян, пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації - 164 тис. громадян, для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці ваучер на навчання та підвищення кваліфікації отримали 1,6 тис. громадян віком від 45 років, взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру  244,2 тис. громадян.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень