Великобілозерська районна державна адміністрація

Керівники прокуратури та влади області наголосили на важливості співпраці

Дата: 26.12.2016 13:50
Кількість переглядів: 396

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у спільній нараді з прокурором Запорізької області Валерієм Романовим та т.в.о. начальника ГУ НП в Запорізькій області Іваном Пазиничем. Захід був присвячений питанням протидії злочинності у сфері земельних відносин та представництва інтересів держави в зазначеній сфері.

Розпочинаючи нараду, Валерій Романов підкреслив, що спільним завданням правоохоронців всіх рівнів має стати  недопущення і припинення протиправних дій в земельній сфері, а також вжиття заходів щодо повернення державі незаконно отриманої землі як національного багатства всієї України.

 - Пріоритетним питанням для всіх присутніх у цій залі повинен стати захист земель прибережно-захисних смуг уздовж водних об’єктів, а також земель сільськогосподарського призначення. В поточному році за нашого втручання державі та територіальним громадам повернуто 2,2 тисячі гектар земель, вартість яких склала 290 мільйонів гривень, - наголосив прокурор Запорізької області Валерій Романов.

Окремо обласний прокурор виділив приклади, які були напрацьовані під час заходу «Урожай-2016». Серед них: повернення у власність громади більше 6 тисяч гектар в Новомиколаївському районі, а також 2 тисяч гектар в Дружелюбівській колонії.

Зі своєї сторони голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив на важливості співпраці між представниками прокуратури, правоохоронних органів та влади. Як на рівні регіону, так і на місцях.

- Хочу підкреслити, що Запорізькій програмі «Урожай» приділяється увага на загальнонаціональному рівні. Загалом за  результатами цьогорічного заходу владою було подано до прокуратури заяви про 33 порушення в земельній сфері. Всі вони мають бути розслідувані в законному порядку. Окремо варто зазначити на необхідності співпраці дільничних інспекторів, місцевих прокурорів та голів сільрад. Адже в підсумку від цього залежить рівень життя громад, які ви представляєте, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Прокурор Запорізької області Валерій Романов також підкреслив важливість співпраці правоохоронців і влади. Та нагадав, що в кожному районі представники прокуратури мають брати участь у нарадах з місцевою владою.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень