Великобілозерська районна державна адміністрація

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак провів 10.05.2016 розширену оперативну нараду

Дата: 10.05.2016 13:51
Кількість переглядів: 474

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак провів 10.05.2016 розширену оперативну нараду із заступниками голови, начальниками відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. Головуючим підведені підсумки організації та проведення в районі травневих свят. Учасники наради обговорили питання підготовки матеріалів на чергову сесію районної ради по виконанню здійснення райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2015-2016 роки, про роботу відділу з питань державної реєстрації та забезпечення якісного надання в повному обсязі послуг для населення,  про виділення коштів на придбання 3-го шкільного автобусу для забезпечення регулярного підвезення учнів та педагогічних працівників до  місць навчання і проживання. На нараді, також, мова йшла про висвітлення діяльності органів виконавчої влади в засобах масової інформації та на сайті, про створення Центру культури і дозвілля, обслуговуванню учасників АТО у Великобілозерській ЦРЛ.

 Намічено план заходів по продовженню проведення роз’яснювальної роботи по добровільному об’єднанню територіальних громад району за участі представників Офісу реформ.

Проаналізовано проблемні питання, розглянуто шляхи їх розв’язання. За результатами наради надано відповідні доручення. В другій половині дня відповідальні виконавці доповіли про проведену роботу по усуненню недоліків в роботі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень