Великобілозерська районна державна адміністрація

Центри зайнятості налагоджують співпрацю з громадами

Дата: 27.04.2017 13:51
Кількість переглядів: 363

У рамках адміністративно-територіальної реформи у Запорізькій області створено 24 об’єднані територіальні громади. Вони отримали фінансову, ресурсну та управлінську незалежність і взяли курс на сталий розвиток. Але, на жаль, ситуація із зайнятістю населення у сільській місцевості залишається складною, рівень безробіття на селі сьогодні достатньо високий. Кожна громада потребує допомоги у вирішенні цього питання.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік розповіла, що співпраця з сільськими і селищними радами, яка тривала багато років, була плідною і корисною як для безробітних громадян, так і для громади в цілому. Тепер робота продовжуватиметься із об’єднаними територіальними громадами. На часі вирішення першочергових питань – сприяння у працевлаштуванні, підготовки кадрів на замовлення роботодавця, працевлаштування безробітних мешканців громад на сезонні, громадські та інші тимчасові роботи.

Традиційно навесні розпочато громадські роботи. Сьогодні вже 16 об’єднаних громад окреслили аспекти співпраці на найближчий час. З початку року по Запорізькій області в громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь більше 3400 безробітних.

Серед видів громадських робіт виділяються такі, як догляд за особами похилого віку, інвалідами та хворими людьми, підсобні роботи на будівництві або ремонті об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я), благоустрій та озеленення територій населених пунктів, кладовищ, зон відпочинку і туризму, придорожніх смуг, підсобні роботи з впорядкування пам’ятників, меморіалів та кладовищ.

У 2017 році на проведення громадських робіт бюджетом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття передбачено 6,1 млн. грн. А місцеві бюджети, в тому числі і бюджети громад, планують виділити на тимчасові роботи за участю безробітних 6,9 млн. грн.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень