Великобілозерська районна державна адміністрація

Про роботу сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Великобілозерської райдержадміністрації

Дата: 21.07.2017 13:51
Кількість переглядів: 421

За період роботи з 17.07.2017 по 21.07.2017 адміністраторами сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації прийнято та оброблено 5 заяв, а саме:

у сфері Державної міграційної служби:

  1. Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- та 45- річного віку – 3.

У сфері Держгеокадастру:

        2. Видача довідки зі звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та їх розподіл за власниками земель, землекористувачами, угіддями – 2.

Проводилася робота щодо видачі результатів надання адміністративних послуг (видано 2 результати надання адміністративних послуг (паспорт громадянина України з вклеєною фотокарткою при досягненні 25- (45- ) річного віку).

Під час прийняття заяв адміністраторами ЦНАП виявлено 1 правопорушення передбачених  ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На правопорушника складено протокол та направлено адміністративний матеріал на розгляд до Великобілозерського районного суду. 

Протягом цього періоду адміністраторами сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації надано 6 консультацій щодо процедури отримання адміністративних послуг.

.

 

 

За інформацією сектору з питань організації

діяльності центру надання адміністративних

послуг райдержадміністрації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень