Великобілозерська районна державна адміністрація

Шановні великобілозерці!

Дата: 13.10.2016 13:51
Кількість переглядів: 497

День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Водночас, ураховуючи, що на Сході країни вже другий рік триває неоголошена війна, основна увага має бути прикута до конкретних захисників України – воїнів усіх силових відомств, добровольчих підрозділів, а також до ветеранів та майбутніх оборонців України.

Водночас необхідним є донесення до суспільства тези про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а усі громадяни, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Також доцільно акцентувати на тому, що День захисника України ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці, адже традиція вшанування нашого війська бере свій початок ще із часів Київської Русі та козаччини.

Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.

 

 

 

 

 

З повагою,

голова Великобілозерської районної

державної адміністрації                                                             Ю.М. Шворак

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень