Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено нараду для головних розпорядників коштів

Дата: 14.07.2016 13:53
Кількість переглядів: 483

 

        Начальник управління Державної казначейської служби України у

Великобілозерському районі Запорізької  області Лілія Базна провела нараду для головних розпорядників коштів за участі першого заступника голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко  та представників управлінням фінансів райдержадміністрації.

         Начальник управління доповіла про кількість укладених договорів про дистанційне розрахунково-касове обслуговування, наголосила про придбання захищених носіїв ключової інформації та підключення до дистанційного обслуговування. Лілія Григорівна Базна поінформувала,  що з 01 серпня 2016 року, згідно Закону України від 22 грудня 2015 року №922-VIII „Про публічні закупівлі”, через систему електронних закупівель «ProZorro» буде здійснюватись закупівля товарів і послуг в розмірі більше 3000 грн.

          Заступник начальника управління-начальник відділу надходжень та видатків Олена Дворичанська акцентувала увагу на дотриманні вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 року №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти».

На завершення наради начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер Людмила Мисюра  проаналізувала типові помилки при складанні фінансової звітності, наголосила на  підвищенні якості подання відповідних звітів.

Розпорядники коштів активно брали участь у обговоренні зацікавлених питань. Представниками казначейської служби були надані вичерпні відповіді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень