Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Запорізькі абітурієнти перевірили знання у пробному ЗНО

Дата: 04.04.2017 13:53
Кількість переглядів: 431

Завершилося пробне ЗНО з української мови та літератури. Загалом в Україні на його проходження зареєструвалися 12388 осіб, але в пункти тестування прийшли лише 11910 учасників.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, у Запорізькій області із 3188 зареєстрованих абітурієнтів тестування пройшли 3062 особи, що становить 96,05%

Визначити результати пробного ЗНО учасники можуть за допомогою сервісу «Визначити результат». Опцію розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.

Учасники тестування можуть внести свої відповіді до онлайнового сервісу до 5 квітня. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та картка учасника будуть розміщені 8 квітня.

Нагадуємо, що в 2017 році для вступу до вищого навчального закладу абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів. Цього року зовнішнє незалежне оцінювання здійснюватиметься з 12 навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня,  додаткову – з 3 до 12 липня.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень