Великобілозерська районна державна адміністрація

Райони області отримали ще чотири шкільних автобуса

Дата: 26.12.2016 13:53
Кількість переглядів: 482

Представники районних державних адміністрацій Запорізької області отримали від голови облдержадміністрації Костянтина Бриля ключі від чотирьох шкільних автобусів. Урочисте вручення відбулося на площі перед будівлею ОДА.

Нові автобуси для перевезення школярів, які проживають у сільській місцевості, отримали Великобілозерський район, Чернігівський район, Преображенська та Воскресенська територіальні громади Пологівського району.

Автобуси придбані на умовах 70% фінансування з державного та 30% районного бюджетів. Вартість одного транспортного засобу становить 1 мільйон 350 тисяч гривень.

У вересні цього року обласна влада вже передала територіям 14 шкільних автобусів.

Як підкреслив Костянтин Бриль, ті автобуси, які були вручені раніше, вже активно працюють на територіях і доводять свою важливість та необхідність.

- Найприємніше те, що наряду з районами, транспорт отримують і об’єднані громади. Це реальний приклад підсумків децентралізації. Ми плануємо, що наступного року у програмах бюджету будуть враховані всі об’єднані територіальні громади. Аби в кожній з них був свій шкільний автобус. Також на наступний рік планується придбання автомобілів швидкої допомоги спеціально для сільських територій, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

- Сьогодні ми направляємо другу партію шкільних автобусів, які вже з нового семестру будуть перевозити дітей. Всього цього року було передано 18 таких автобусів, наступного року планується придбати ще 20 транспортних засобів. Також з наступного року очікується придбання автобусів для дітей з особливими потребами, які навчаються в інклюзивних класах, - зазначила директор Департаменту освіти і науки  обласної державної адміністрації Тетяна Озерова.

Довідково: у новому 2016/2017 навчальному році на території області функціонує 584 загальноосвітніх навчальних заклади, в яких навчається більше 159 тисяч учнів. У районах проведено оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів: через демографічний спад їх мережа зменшилася на 16. Для забезпечення якісною освітою дітей у сільській місцевості  створюється мережа опорних шкіл.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень