Великобілозерська районна державна адміністрація

Червона сільська рада отримала практичні поради з організації роботи об’єднання громади

Дата: 11.05.2016 13:54
Кількість переглядів: 541

         З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо висвітлення реформи децентралізації влади 11 травня   головою районної державної адміністрації Юрієм Швораком  проведено виїзну нараду з   депутатським корпусом та активом Червоної сільської ради.

      

          Метою наради  стало питання об'єднання п’яти  територіальних громад району в одну спроможну громаду з адміністративним центром об’єднаної територіальної громади на базі Великобілозерської сільської ради.

       

         Про актуальність об’єднання у спроможну територіальну громади та про стан справ у громадах, які вже пройшли процедуру об’єднання  у своєму виступі розповіла заступник голови районної державної адміністрації  Оксана Хілько.

       На нараді окремо зупинились на гострих питання користування землями поза межами населених пунктів, наголосивши на перспективах розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель, що передбачені проектом Закону України №4355, який вже прийнято в першому читанні Верховною Радою України.

     Запропоновано Червоній сільській раді провести обговорення з жителями громади, почути їх думки, дослухатись до кожного та шляхом ініціювання розпочати процес добровільного об'єднання територіальних громад.

       Під час зустрічі кожен з присутніх висловив свою думку з цього приводу. За підсумками проведеної наради представниками від територіальної громади Червоної сільської ради прийнято рішення продовжити процес об'єднання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень