Великобілозерська районна державна адміністрація

Про роботу архівного відділу райдержадміністрації

Дата: 10.03.2017 13:54
Кількість переглядів: 495

Архівним відділом Великобілозерської райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» проводиться робота щодо реалізації державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району.

Під час особистого прийому громадян начальником архівного відділу райдержадміністрації прийнято та оброблено 1 звернення громадян, відповідно до якого видано 1 архівний витяг документів з питань: «аграрної політики і земельних відносин».

Під час засідання експертної комісії архівного відділу Великобілозерської райдержадміністрації 09 березня 2017 року схвалено описи справ з кадрових питань (особового складу) та акт на знищення 1 громадської організації.

Проводилась робота по наповненню справ фондів, перегляд та формування наглядових справ фондів, складено 2 електронні картки обліку роботи з юридичною особою.

Одній установі, яка проходить процедуру ліквідації юридичної особи, видано довідку щодо зберігання документів для державної реєстрації припинення юридичної особи.   

За інформацією архівного відділу райдержадміністрації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень