Великобілозерська районна державна адміністрація

Про підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації в 2016 році

Дата: 11.01.2017 13:55
Кількість переглядів: 504

         

Працівниками Управління протягом 2016 року було проведено наступну роботу:

  • прийнято та оброблено заяв на призначення субсидій на оплату твердого

палива, скрапленого газу у порівняні з 2015 роком на 225 заяв більше, що становить 23,6%;

  • профінансовано з державного бюджету на оплату житлових субсидій на

придбання твердого палива, скрапленого газу  та на оплату житлово-комунальних послуг 2452,9 тис.грн.;

  • погашено заборгованість минулого року у повному обсязі (244,6 тис.грн.).

          Спеціалістами Управління здійснено широку роз’яснювальну робота серед населення з актуальних питань: проведено 63 зустрічі з громадськістю та з трудовими колективами, здійснено 11 виїзних прийомів на території всіх сільських рад району. Інформація про отримання житлової субсидії на придбання твердого палива, скрапленого газу  та на оплату житлово-комунальних послуг постійно розміщується на інформаційних стендах сільських рад, управління соціального захисту населення та на веб- сайті райдержадміністрації.

          Протягом 2016 року 162 сім'ї отримали державну допомогу, згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 4171,4 тис. грн.

         Допомогу згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» отримано:

  • по догляду за дитиною до 3-х років – 19 сімей на суму 23,4 тис. грн.;
  •  допомога при народженні дитини – 269  сімей  на суму  4321,3 тис. грн.;
  • у зв'язку з вагітністю і пологами – 54 одержувачів на суму 53,8 тис. грн.;
  • на дітей, що перебувають під опікою чи піклуванням –11 сімей на суму 421,1 тис. грн.;
  • одинокі матері – 126 одержувач на суму 1703,8 тис. грн.;

         Державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів виплачено 3 сім'ям на суму 21,8 тис. грн.

         Соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , та грошове забезпечення прийомним батькам, отримало 2 сім'ї  на суму  - 307,5 тис. грн.

          Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» 76  одержувачам виплачено державну соціальну допомогу на суму 1226,5 тис. грн.

          Допомогу по догляду за інвалідами 1,2 групи, внаслідок психічного розладу, отримує 12 одержувачів на суму 246,0 тис.грн.

          Компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам, громадянам похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду,  отримали 24 одержувача на суму 38,4 тис.грн.

В цілому по всім видам допомог профінансовано 12535,0 тис.грн. для 758 одержувачів.

          Ведеться робота з учасниками АТО щодо направлення їх на психологічну, професійну реабілітацію та санаторно-курортне оздоровлення. Протягом 2016 року оздоровлено 1 учасника АТО, на психологічну реабілітацію та на професійну реабілітацію направлено по 1 учаснику АТО.

В Управлінні на обліку перебуває 62 учасника бойових дій, які отримують пільги згідно чинного законодавства. Крім цього, 53 учасникам АТО виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 74,1 тис.грн. відповідно до «Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Великобілозерського району на 2016 рік».  Проведено пільгове зубопротезування для 5 учасників АТО на загальну суму 5,2 тис.грн. відповідно до районної Програми «Назустріч людям» на 2012-2016 роки.

         Також, оздоровлено 1 ветерана праці, 1 учасника бойових дій, 8 інвалідів загального захворювання.

         Щомісячно перевіряється та обновлюється база даних пільгової категорії населення. В Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги зареєстровано 2165 пільговиків.

         Ведеться база Централізованого банку даних з проблем інвалідності протягом 2016 року оброблено та внесено 73 індивідуальних програм реабілітації.  Також, видаються направлення на забезпечення інвалідів технічними засобами реабілітації відповідно до потреби.

         Протягом оздоровчої кампанії було оздоровлено в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Гвоздика» за рахунок коштів обласного бюджету 16 дітей пільгової категорії з них: 1 дитина, яка знаходяться під опікою, 12 дітей з малозабезпечених багатодітних  сімей, 2 дітей учасника бойових дій та 1дитина, яка перебуває на диспансерному обліку.

В Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Северянін» за рахунок коштів обласного бюджету оздоровилась 1 дитина-інвалід, яка знаходиться під опікою.

Крім цього: в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» за рахунок коштів обласного бюджету оздоровилось 4 дітей,  ДПУ МДЦ «Артек» 1 дитина.  Всього 5 дітей.     

За інформацією Управління 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень