Великобілозерська районна державна адміністрація

Про діяльність відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації у 2016 році

Дата: 13.01.2017 13:55
Кількість переглядів: 378

        Протягом 2016 року у Великобілозерському районі було проведено такі організаційно - масові заходи:

на базі комунального закладу «Великобілозерська районна дитяча бібліотека» Великобілозерської районної ради 21 по 25 березня 2016 року з метою популяризації читання серед підростаючого покоління проведено Тиждень дитячого читання.

19 квітня 2016 року на базі комунального закладу «Великобілозерська центральна районна бібліотека» Великобілозерської районної ради з метою популяризації читання серед підростаючого покоління проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2016».

22 квітня 2016 року на базі комунального закладу «Великобілозерський районний будинок культури» Великобілозерської районної ради проведено районний фестиваль військового та патріотичного спрямування «І музи кликали на бій», в якому прийняли участь 26 учасників, серед яких 6 гуртів та 20 окремих виконавців.

09 травня 2016 року на базі комунального закладу «Великобілозерський районний будинок культури» Великобілозерської районної ради в рамках відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в районі проведено урочистий мітинг «День пам’яті та надії». В ході проведення урочистостейвідбулося покладання квітів до братських могил загиблих воїнів та пам’ятника односельцям, які загинули в роки війни.

15 травня 2016 року на базі комунального закладу «Великобілозерська центральна районна бібліотека» Великобілозерської районної ради з метою залучення молоді до активного дозвілля, розвитку творчої активності та удосконалення форм дозвілля, в рамках відзначення Міжнародного дня родинипроведено молодіжний конкурс «Краща пара».

01 червня 2016 року з метою організації відпочинку та дозвілля дітей та молоді на базі комунального закладу «Великобілозерський районний будинок культури» Великобілозерської районної ради було проведено конкурсно-розважальну програму та святковий концерт «Світить сонечко для всіх» для дітей району.

22 червня 2016 року в центральному парку району біля братської могили загиблих воїнів та пам’ятника односельцям, які загинули в роки війни в рамках відзначення Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні проведено урочистий мітинг-реквієм «Скорботна свічка пам’яті»

24 червня 2016 року на базі комунального закладу «Великобілозерський районний будинок культури» Великобілозерської районної ради в рамках відзначення 20-річниці Конституції України та Дня молоді в районі проведено урочисте зібрання та святковий концерт «Україно моя, Україно, я для  тебе на світі живу».

23 серпня 2016 року на базі комунального закладу «Великобілозерський районний будинок культури» Великобілозерської районної ради в рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України в районі проведено урочистий мітинг та святковий концерт «Перлина-Україна, ти  для нас одна єдина».

23 серпня 2016 року на базі комунального закладу «Великобілозерський районний будинок культури» Великобілозерської районної ради в рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України в районі проведено виставку робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

30 вересня 2016 року на базі комунального закладу «Великобілозерська центральна районна бібліотека» Великобілозерської районної ради в рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек проведено районний конкурсу бібліотечних закладів «Бібліотекар року».

21 жовтня 2016 року на базі сільського клубу Великобілозерської сільської ради відбувся традиційний щорічний районний молодіжний фестиваль аматорів народного мистецтва«Таврійські зорі». Участь у Фестивалі прийняли 11 гуртів та 29 окремих виконавців.

29 жовтня 2016 року на базі районного будинку культури відбулися заходи з нагоди відзначення 73-ї річниці звільнення села від нацистських загарбників, а саме: урочистий мітинг «Ми будем довго пам’ятати і вам забути не дамо» та святковий концерт «А пам’ять священна...». В краєзнавчій кімнаті було проведено екскурсію «Сторінки безсмертя».

09 листопада 2016 на базі районного будинку культури відбулися урочистості та вечір відпочинку "Іскри творчості запалюють серця"в рамкахвідзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

21 листопада 2016 року в центрі району біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку проведено урочистий мітинг – реквієм, присвячений  Дню Гідності та Свободи «Тернистий шлях до свободи».

  28 листопада 2016 року в районному центрі біля пам’ятного знака «Жертвам голодомору 1932-1933 років» проведено мітинг-реквієм «З біллю у душі – назад у вічність».

   18 грудня 2016 року відбулася театралізована конкурсно-розважальна програма «З краю в край крокує Святий Миколай». На свято були запрошені діти пільгової категорії (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників антитерористичної операції, діти-переселенці, діти з особливими потребами, діти з багатодітних та малозабезпечених дітей) та мешканці села. Свято вийшло дуже цікаве та веселе. На завершення  святкового ранку Миколайка подарував всім дітлахам солодощі і цінні подарунки.

25 грудня 2016 року організовано конкурсно-розважальну програму «Новорічний переполох». На свято були запрошені діти пільгової категорії (діти учасників антитерористичної операції, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей) та односельчани, які теж вірять в казку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень