Великобілозерська районна державна адміністрація

Безхатченки не залишаться без гарячого харчування до кінця зими

Дата: 16.01.2017 13:56
Кількість переглядів: 359

Триває реалізація обласної програми соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених із місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, у рамках якої надається гаряче харчування цій категорії громадян.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на забезпечення гарячого харчування в листопаді – грудні 2016 року  було спрямовано 120 тис. грн. з обласного бюджету.

Пункти гарячого харчування працюють у містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі та у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Приморському, Якимівському, Чернігівському районах.

Протягом листопада-грудня ними було роздано 5983 порції гарячих обідів на загальну  суму 96, 8 тис. грн.

Крім цього, у грудні Запорізькою обласною організацією товариства Червоного Хреста України було надано 1340 порцій гарячих обідів на суму 20,1 тис. грн.

Цією послугою на сьогодні охоплено понад 500 осіб зазначеної категорії населення.

Під час відвідання пунктів харчування працівники районних та міських управлінь праці та  соціального захисту населення надають цим громадянам низку інших послуг. Зокрема, інформаційні послуги отримали 510 осіб; гуманітарну допомогу надано 177 особам; до медичних закладів направлено 55 осіб; флюорографічне обстеження пройшли 143 особи.

Реалізація обласної програми соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених із місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, триватиме й далі, зокрема на забезпечення гарячого харчування у січні – лютому цього року з обласного бюджету планується виділити  99,9 тис. грн.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень