Великобілозерська районна державна адміністрація

До відома громадян!

Дата: 19.04.2016 10:32
Кількість переглядів: 607

Шановні односельці! У зв’язку з надходженням значної кількості скарг від мешканців населених пунктів Запорізької області з приводу неякісного обслуговування на автостанціях  (про відмови у продажу квитків представникам пільгових категорій, порушення режимів роботи автостанцій, відсутність доступу до безкоштовних громадських вбиралень для пасажирів, тощо), хочемо звернути Вашу увагу на те, які права мають пасажири, як споживачі автостанційних послуг.

         Відповідно до статті 36 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 23.02.2006р. № 3492-ІУ автостанції надають пасажирам послуги, пов’язані з їх проїздом автобусними маршрутами загального користування.

    До обов'язкових послуг,  що повинні надаватися  автостанціями пасажирам, належать:

     - продаж квитків;

     - користування приміщеннями для чекання поїздки, облаштованими місцями для сидіння;

     - можливість користування громадськими вбиральнями;

     -  інформування щодо розкладу руху автобусів та вартості поїздки.

За надання обов'язкових послуг автостанцій з осіб, які придбавають  проїзні квитки, стягують автостанційний збір, що входить до вартості квитка.

          Послуги автостанцій, крім послуг кімнати матері і дитини, пасажирам надаються за плату.

         Власники автостанцій несуть відповідальність за якість та безпеку послуг, що надаються автостанціями пасажирам та автомобільним перевізникам, технічний та санітарно-гігієнічний стан будівель, споруд, обладнання та території автостанції.

У разі порушення прав пасажирів, як споживачів автостанційних послуг, вони мають право залишити скаргу у книзі скарг на автостанціях; також можливе направлення офіційного звернення мешканців до Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів (адреса: м.Київ, вул. Антоновича, 174) або Інспекції з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області (адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул.. Дзержинського,9).

Шановні громадяни! У випадку виявлення вами нетактовного ставлення, порушень ваших прав з боку співробітників автостанцій, водіїв, ви можете подати свої скарги, зауваження та пропозиції до Великобілозерської районної державної адміністрації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень