Великобілозерська районна державна адміністрація

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 27.07.2016 13:57
Кількість переглядів: 491

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак  26.07.2016 року  провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації. 

В роботі засідання взяли участь перший заступник голови РДА, представники структурних підрозділів РДА соціального та юридичного  спрямування, лікувальних закладів району.

До порядку денного включено питання: про надання дозволу громадянці  опікуватись земельним паєм, який є власністю її неповнолітньої доньки; про стан виконання батьківських обов’язків матір’ю-вихователькою  стосовно лікування малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування;  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Основними доповідачами з даних питань були представники служби у справах дітей РДА та відділу освіти, молоді та спорту РДА.

За результатами роботи  комісії винесені відповідні рішення, визначені відповідальні виконавці, встановлені чіткі строки виконання завдань. Визначено наступну дату засідання комісії.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень