Великобілозерська районна державна адміністрація

Для успішної роботи з відбору громадян на військову службу за контрактом необхідно об’єднати зусилля

Дата: 04.04.2017 13:59
Кількість переглядів: 325

Про стан проходження кампанії з відбору громадян  на військову службу за контрактом у Збройних Силах України йшлося під час обласної селекторної наради, яку провела заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації  Зінаїда Бойко.

За даними обласного військового комісаріату, планове завдання для Запорізької області щодо відбору кандидатів для комплектування посад рядового та сержантського складу на перший квартал становить 640 осіб. Уклали контракти  480   жителів області  або  75% від плану.

Понад 100% виконали план у Вільнянському (115%) та Розівському (112,5%) районах. Стовідсотково виконали доведені показники в Оріхівському, Бердянському, Якимівському районах та м. Токмак.

При цьому виконали планове завдання  менше ніж на 50% у Чернігівському та Великобілозерському районах області, а також у Вознесенівському, Дніпровському та Хортицькому районах м. Запоріжжя.

- Наразі план виконано на 75%. Проте поставлену задачу на перший квартал необхідно виконати в повному обсязі, на це залишились лічені дні. Необхідно докласти всіх зусиль, щоб виправити ситуацію. І не треба шукати винних, а час об’єднати зусилля.  Насамперед, необхідно активізувати співпрацю з центрами зайнятості, де на обліку стоїть велика кількість безробітних, бо є інформація, що ресурс у центрах зайнятості використовується неефективно. У жодному разі не можна збавляти темпів роботи, необхідно спрямувати всі зусилля та налагодити дієву співпрацю, - зазначила Зінаїда Бойко.

За словами представників військових комісаріатів, виконання поставленої задачі ускладнюється тим, що багато хто з кандидатів не придатний до служби за станом здоров’я, а також певна кількість потенційних кандидатів поїхала працювати та жити в іншу місцевість чи за кордон.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень