Великобілозерська районна державна адміністрація

Бійцям АТО надано більше тисячі дозволів на отримання земельної ділянки

Дата: 24.05.2016 08:30
Кількість переглядів: 541

За даними ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області, на території регіону зарезервовано 2065 га землі для учасників АТО. За станом на 17 травня за отриманням дозволу на земельну ділянку звернулися 2 тис. 241 учасник АТО. Наразі видано 1009 дозволів на загальну площу 972,1289 га.    

Із них 553 земельні ділянки використовуватимуться для ведення садівництва, для ведення особистого селянського господарства – 456 дозволів. Крім цього, видано 112 наказів про передачу земельних ділянок у власність.

З метою надання консультативної допомоги в кожному районі області визначено відповідальних працівників Держгеокадастру, які разом з іншими фахівцями та представниками влади проводять виїзні зустрічі-консультації на місцях.

Слід додати, що протягом 2015 року за результатами розгляду клопотань від учасників АТО Держгеокадастром та органами місцевого самоврядування було видано 822 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 594,5155 гектара.

Довідково: за підтримки облдержадміністрації внесені зміни до Програми соціальної підтримки «Назустріч людям» на 2015-2019 роки. Ними передбачена компенсація витрат, пов’язаних з розробкою документації із землеустрою військовослужбовцям,  що брали безпосередню участь в АТО. Тобто, учасник АТО має право самостійно обрати розробника документації та укласти договір на його розробку. Отримавши послугу, йому потрібно звернутись до територіальних підрозділів управління праці та соцзахисту населення для 100% відшкодування витрат.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень