Великобілозерська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в Гуляйпільському районі

Дата: 27.04.2017 14:02
Кількість переглядів: 361

Своє спілкування з місцевими жителями керівник регіону розпочав на особистому прийомі громадян. Загалом гуляйпільці звертались до очільника області з проханнями про надання матеріальної допомоги на післяопераційну реабілітацію та лікування дітей-інвалідів.

Виключенням стало звернення начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань житлово-комунального господарства місцевої райдержадміністрації Ірини Рябової стосовно проведення капітального та поточного ремонту автодоріг загального користування на території Гуляйполе – Успенівка - Зелене Поле. Як пояснила заявниця, в результаті недостатнього обсягу коштів на ремонт та утримання автодоріг загального користування в міжремонтні терміни, а також збільшення навантаження автотранспорту, технічний стан автодоріг в районі на 70% знаходиться в незадовільному стані. Ще 12% - в аварійному, що призводить до підвищення аварійності та створює серйозну загрозу безпеці життя водіїв і пасажирів. Прорахована вартість поточного ремонту складає 35 млн. грн. Загалом же у 2017 році заплановано фінансування ремонтних робіт за рахунок обласного бюджету у розмірі 680 тис. грн.

Костянтин Бриль наголосив, що в поточному році Запорізька область на ремонт доріг отримала з держбюджету близько 200 мільйонів гривень.

- Звичайно, цих коштів не вистачить для того, аби повністю оновити автошляхи регіону. Тож цьогоріч наш край приєднався до всеукраїнського експерименту, що дозволить спрямувати на ремонт доріг всі перевиконання планових надходжень митниці. Вже в першому кварталі ми бачимо чималі результати – близько 170 мільйонів гривень. Наша область дійсно потребує відновлення великої кількості автошляхів. В цьому я переконався особисто, під час робочих поїздок на місця. І в поточному році ми маємо скористатись експериментом. Насамперед ми плануємо хоча б частково відновити дороги Гуляйпільського, Розівського та Більмацького районів, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень