Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжжя чекає національну прем’єру документального фільму „Воїни духу”

Дата: 16.01.2017 14:02
Кількість переглядів: 473

У кіноконцертному залі ім. О. Довженка в рамках національної прем’єри невдовзі розпочнеться демонстрація документального фільму „Воїни духу”.

„Воїни духу” - унікальний фільм про останні п'ять днів героїчної оборони Донецького аеропорту. Автори стрічки - Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська - зібрали більше 70 розповідей бійців, очевидців, захисників, які пройшли, відчули на собі всі випробування війни, трагічні та радісні емоції. Це фільм про чесність, вірність, братерство.

„Воїни духу” – фільм-документ, фільм-хроніка про те, як наші воїни виходили з  підірваного ворогом терміналу, як рятували поранених побратимів, як помирали,  виживали й поверталися з полону. І при цьому  залишалися людяними й незламними воїнами духу.

 „Це розповідь про події з перших вуст”, – говорить один із героїв фільму „кіборг” Руслан Боровик (позивний „Багдад”). Ще один герой фільму „кіборг” Анатолій Свирид (позивний „Спартанець”) вважає -  на таких фільмах як „Воїни духу”  будуть виховуватися покоління майбутніх захисників.

Фільм „Воїни духу” ще раз покаже: українські чоловіки сповнені  духу гідності та честі, вони – справжні захисники Вітчизни.

Прем’єра фільму відбудеться 16 січня.

Слідкуйте за афішами.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень